شرایط عضویت انجمن صنایع چرم ایران

      با سلام همانطور که استحضار دارید انجمن صنفی کار فرمایان صنایع چرم ایران از تاریخ ۱۳۷۸ بصورت قانونی  فعالیت رسمی و جدی خود را برای تحقق اهداف مندرج در اساسنامه  در راستای حمایت کامل از حقوق صنفی شما کارآفرینان و سرمایه گذاران و کارفرمایان است، آغاز نمود.

نظر به و جود مشکلات عدیده در امور تأمین ، تولید و بازار صنعت که همه روزه کلیه واحدهای تولیدی و واحدهای مرتبط و پشتیبان صنعت چرمسازی کشور انجمن امیدوار است با همکاری و همیاری شما در رفع بخش قابل ملاحظه ای از این مشکلات  قدمهای مثبتی بردارد .

به ضمیمه دو برگ فرم مربوط به مشخصات واحد و درخواست عضویت ارسال می گردد. خواهشمند است آنها را پس از تکمیل همراه با فتوکپی شناسنامه و کارت ملی  مدیر (کارفرما)  و ۲ قطعه عکس۴×۳ فیش واریزی حق ورودیه و حق عضویت سالانه جهت صدور کارت عضویت به آدرس تهران : خیابان انقلاب بین فردوسی ولاله زارنو- کوچه شهید امیر سلیمانی- بن بست ناهید۱- شماره ۲ طبقه سوم دفتر انجمن ارسال فرمائید تا کارت عضویت انجمن برای شما صادر گردد.

به  اطلاع می رساند بر اساس تصمیم هیأت مدیره انجمن،حق ورودیه برای واحدها پانصد هزار ریال (فقط یکبار) و حق عضویت به صورت  سالانه نه میلیون وششصد هزار ریال تعیین گردیده است، لطفاٌ در صورت تمایل به عضویت در انجمن وجوه فوق را به حساب جاری شماره ۰۰۲۷۳۳۲۲۲۶ نزد بانک تجارت شعبه لاله زار کد ۰۲۷۳ بنام انجمن صنایع چرم ایران یا به شماره کارت ۳۷۲۹ ۲۰۱۵ ۵۳۱۰ ۶۲۷۳(بانک تجارت) به نام سرکار خانم مرضیه دستیار واریز و فیش آن را همراه با فرمهای تکمیل شده به دفتر انجمن ارسال فرمائید.

 

انجمن صنایع چرم ایران